קונטנטו דה סמריק

פרויקט שיווק באינטרנט לחברת קונטנטו דה סמריק – הוצאה לאור בינלאומית

בעידן המדיה הדיגיטלית כל אדם יכול להוציא בכוחות עצמו ספר לאור. אך בדיוק כשם שאנחנו בוחרים קבלן שיבצע עבורנו את כל עבודות הבנייה, כך בחירה בהוצאת ספרים מובילה תספק תוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר. הבנה זו גרמה להוצאת הספרים קונטנטו דה סמריק לנסות להשפיע על תודעת הצרכן באמצעות הבלטת יתרונותיה בהשוואה לחלופות הרבות שעומדות בפניו: להוציא לאור את ספריו בצורה עצמאית או באמצעות הוצאה לאור מסחרית.

קונטנטו דה סמריק – מוציאים חלומות לאור

היתרון של קונטנטו ביחס למתחרים הוא בליווי מקצועי צמוד שמקבל הכותב המעוניין להוציא את יצירתו לאור. הליווי של הכותבים כולל בחירה של כותב התוכן המתאים ביותר לכל יצירה והמאייר שידע לתרגם את המסרים המילוליים להנפשות מדויקות. תהליך היצירה רווי בעליות ומורדות, אותן הצוות המסור של קונטנטו מסייע לכותבים לעבור בהצלחה באמצעות דיאלוג מפרה.

לאחר קבלת התוצר המוגמר הוא מופץ בערוצים המובילים בארץ ובעולם. בארץ – מתבצעת הפצה בחנויות הספרים המובילות לרבות סטימצקי, צומת ספרים וחנויות ספרים פרטיות לצד הפצה ישירה במסגרת כנסים ודוכנים. הפצה פורצת גבולות –  תרגום, עריכה ועיצוב המותאמים לשפה האנגלית שלאחריהם מופץ הספר בירידי הספרים הגדולים בעולם.

לקונטנטו ניסיון של קרוב ל 20 שנה בהוצאת סיפורים מהמגירה למרכז הבמה, בארץ ובחו"ל. כדי לנצל את יתרונותיה של המדיה החדשה ולהמשיך לצמוח באמצעותה, פנו בעלי החברה נתנאל ואסנת סמריק לאומני פרזנט.

שיווק באינטרנט באומני פרזנט

הפנייה של קונטנטו לאומני פרזנט בוצעה בעקבות הבנת חשיבות ההתנהלות השיווקית של המותג באינטרנט. הבנת הסביבה העסקית בה קונטנטו פועלת הובילה לבניית הדרכה התפורה למידותיה, שסיפקה לעובדיה כלים פרקטיים לקידום ההוצאה בפייסבוק וניהול אפקטיבי של דף האוהדים. גם אנחנו באומני פרזנט רואים בליווי הלקוח ערך עליון, ולכן לאחר סיומה של ההדרכה צוות חשיבה רב תחומי עודנו מלווה את פעילות השיווק באינטרנט של קונטנטו לפי הצורך.

והתוצאה? הבאת אתר האינטרנט של קונטנטו למרכז הבמה האינטרנטית, תוך הגדלת החשיפה ויצירת הזדמנויות עסקיות חדשות. וכמו שבקונטנטו יודעים, גם סיפור הצלחה זקוק לאנשי מקצוע שיפיצו אותו…